052-477-60-44 :לתיאום עם המעצב התקשרי

כתובת: בר כוכבא 8 פתח תקווה.

יעוץ מקצועי בבחירת שמלת ערב

יעוץ מקצועי בבחירת שמלת ערב

התאמה של שמלה דורשת הרבה יותר מחוש אופנה, יש להעמיק ולהתחשב בפרמטרים נוספים שאינם נראים ונבחנים בעיני מי שאינו מקצועי דיו כדוגמת מבנה הגוף, סוג הבד ועוד שיקולים ובנוסף, המעצב יכול לחשוף אתכן לדגמי שמלות ערב שיתכן ומעולם לא לבשתן ודווקא ביניהן תהיה השמלה המתאימה ביותר עבורכן.

 

להביא חברה למדידות שמלת הערב או לא?

 

נראה כי מרבית הנשים מעדיפות להגיע לחנות של מעצבי השמלות עם חברה או קרובת משפחה, אך חשוב לבחור את האדם הנכון ללוות אתכן להליך זה אחרת אתן עשויות לצאת מהסטודיו של המעצב ללא כל שמלה והרבה יותר מבולבלות.

הדרך הטובה ביותר היא להגיע עם ראש פתוח ולנסות ולהקשיב למעצב ולרעיונות שלו כי במרבית הפעמים, מעצב אמין ומקצועי יוכל למצוא לכן שמלת ערב מתאימה בקלות יחסית ולחסוך את הצורך לגשת לעוד ועוד חנויות במיוחד באם מדובר במעצב אשר מציע גמישות רבה בעיצוב שמלה לפי הזמנה.

 

האם אפשר לסמוך על דעתו של המעצב?

 

ישנה גישה רווחת לפיה המעצב מעוניין למכור את שמלת הערב ולכן דעתו מעט משוחדת, אך זה נכון רק באם בחרתם במעצב שאינו אמין או מקצועי שכן מספיקה טעות אחת כזאת כדי ששאר הלקוחות לא יסמכו יותר על דעתו והנזק ממהלך זה עשוי להיות רב ביותר.

מעצב שמלות ערב בעל מוניטין דואג בראש ובראשונה לשביעות רצון לקוחותיו, שזה אומר להציע ללקוחה שמלת הערב המתאימה לה ביותר ללא כל תלות במכירה כדי שהיא תחזור ותבחר לרכוש בחנות שלו שוב ושוב ואף תמליץ עליו בפני נשים אחרות ולכן באם מצאתן מעצב שכזה, תוכלו לסמוך על דעתו לרוב בעיניים עצומות.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.