052-477-60-44 :לתיאום עם המעצב התקשרי

כתובת: בר כוכבא 8 פתח תקווה.

טיפים לבחירת שמלות ערב למידות גדולות

טיפים לבחירת שמלות ערב למידות גדולות

1. צבע השמלה – לא חובה לבחור בצבע השחור דווקא אלא אפשר לרכוש שמלת ערב במידות גדולות גם בצבעים נועזים ומרהיבים כדוגמת טורקיז או ורוד פוקסיה, הכול תלוי בדגם של השמלה כאשר חשוב שיהיה דגם זה אשר מדגיש את היתרונות ומטשטש את החסרונות במבנה הגוף.

 

2. סוג הבד –שמלות ערב במידות גדולות צריכות להיות מעוצבות מבדים איכותיים שאינם מנצנצים או בעלי עיטורים של אבנים או פייטים וזאת כדי למנוע מראה בעל חוסר פרופורציה ובלתי מחמיא.

 

3. הדגם – כיום גם נשים במידות גדולות יכולות ליהנות משמלות מפוארות ומרשימות אשר מעוצבות לפי מיטב הטרנדיים האופנתיים המובילים בארץ ובעולם ולכן יש לרכוש את שמלת הערב אצל מעצב בעל ניסיון בתחום, הקשוב לאישה ובעל הכישרון והיכולת ליצור דגמים צעירים ומחמיאים התואמים לכל מבנה הגוף הנשי.

 

4. שכבות – הטעות הנפוצה ביותר באשר לשמלות במידות גדולות היא לבישת שכבות של בגדים במטרה ליצור טשטוש מסוים ולהסוות את מבנה הגוף אך דווקא סגנון השכבות יוצר מראה עמוס ולא מחמיא ולכן יש לבחור עיצוב של שמלת ערב אופנתית אשר נעשה בה שימוש בסוגי ובמרקמי בדים אשר יוצרים במבנה הגוף אשליה אופטית של גזרה חטובה במיוחד.

 

5. רכישה אצל מעצב – אפשר לרכוש שמלה לאירוע בחנות אך כאשר מדובר בשמלה במידות גדולות נכון הוא לפנות למעצב אשר עושה התאמה מושלמת בין מבנה הגוף לדגם הנכון ביותר, כך שגם אישה במידות גדולות תוכל ליהנות משמלה חדישה, מרגשת ומחמיאה ביותר. מעצב האופנה המוביל יהונתן ברוש מתמחה בעיצוב למידות גדולות ויעניק לך שמלת ערב אלגנטית ומפוארת שתתאים באופן מדויק למבנה הגוף הנשי ותוביל לאינסוף מחמאות.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.