052-477-60-44 :לתיאום עם המעצב התקשרי

כתובת: בר כוכבא 8 פתח תקווה.

אודות המעצב יהונתן ברוש

העולם בכף ידו

התפירה העלית, הרעיונות המקוריים והטקסטורות שבהם מתהדר כל בגד בקולקציה הפכו את ברוש לשם דבר גם בשוק האמריקאי. הליין המוצע בסטודיו הקסום, כמו גם קולקציות ייעודיות, מוצגים בתערוכות בינלאומיות בלאס ווגאס, בניו יורק ובמדינות נוספות ברחבי ארצות הברית מזה שנים. יכולתו של ברוש לזהות את צרכיהם של השוק האמריקאי ושל הלקוחה המקומית מאפשרת לו לפעול מעבר לים בהיקף רחב, תוך כדי התחדשות מתמדת והצלחה רבה.

הכי יפה באולם


ברוש רואה בכל לקוחה דוגמנית, אשר ביום חגה תיחשף בפני קהל רב, תקצור מחמאות מכל עבר, ובעצם הופעתה המרשימה תהווה המלצה חיה לסטודיו ״ברושליין״. 32 שנות ניסיון ועבודה יצירתית מאומצת ופורייה מאפשרות לברוש להתאים לכל אישה את הפריט שיחמיא לה ביותר, יהלום במדויק את מבנה גופה ואת אופייה, ויעניק לה מרחב תנועה זורם, נוח וטבעי.

לצד הקולקציה המרכזית, מוצעים בחנות לאורך כל השנה עיצובי הוט קוטור בהנחות שונות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

בשבילך זו הגשמת חלום, בשביל ברוש זו אמנות.

יהונתן ברוש מזמין אותך להתרשם ממגוון עיצוביו; רעיונות מקוריים אשר קרמו עור וגידים בדמותה של קולקציה מופלאה. לתיאום עם המעצב התקשרי עכשיו: 052-477-6044

מעצבי שמלות ערב יהונתן ברושליין

מעצבי שמלות ערב

מזה שלושים שנה עוסק יהונתן ברוש בדבר שאותו הוא אוהב יותר מכל: עיצוב. ברוש, ממעצבי האופנה המובילים בארץ, קנה לעצמו שם ומוניטין בתחום אופנת העלית בזכות קולקציות מדויקות, חדשניות ומפתיעות, הכוללות שמלות ערב, חליפות ערב, אוברולים לערב ושמלות קוקטייל ונשף. כמי שהחל את דרכו בגיל 13 כצייר וכפסל, ממשיך ברוש את הקו האמנותי המאפיין אותו אל תוך אופנת עור פיסולית, המשלבת בדים ייחודיים ואלמנטים עיצוביים מקוריים ויצירתיים. בסטודיו ״ברושליין״ אשר בבעלותו נתפר כל פריט במקצועיות ובמלאכת מחשבת של הוט קוטור אמיתית. בכל שלב בתהליך, למן השרטוט הראשוני ועד לגימורים האחרונים, שואבת עבודתו של ברוש מהמקום ממנו הוא בא: אמנות הציור והפיסול.

הראשון באוברולים


ברוש צועד עם רוח הזמן. לצד עיצובים קלאסיים ואלמותיים הוא מתעדכן בקביעות בטרנדים החמים בארץ ובעולם, ובתוך כך הפך למעצב שאין שני לו בגזרת האוברולים לערב. אוברולים אלגנטיים מהווים את ״הצעקה האחרונה״ באופנה העלית, ונתפסים כשונים, כמחמיאים וכצעירים במיוחד. מומחיותו הייחודית של ברוש בעיצוב ותפירת אוברולים מעמידה אותו בצמרת הענף, עם מגוון מהפנט של אוברולים מחויטים וקלאסיים לצד סקסיים ונועזים. הם, כמו גם החליפות והשמלות מקולקציית הערב של ברוש, נתפרים כולם מבדים יוקרתיים ואיכותיים ביותר, הנבחרים בקפידה בקשת קסומה של צבעים וטקסטורות.

לוקח אותך אישית


עבור ברוש, כל לקוחה היא נסיכה לרגע. בסטודיו המעוצב והאינטימי שבפתח תקווה הוא מציע שירות אישי ופתרונות יצירתיים עבור כל טעם, אופי ומבנה גוף, תוך הקפדה חסרת פשרות על מקצועיות ואיכות. החל מהפגישה הראשונה ועד ליום האירוע ברוש ילמד בקשב רב את רצונותייך, את מאווייך ואת הגוונים והגזרה המחמיאים לך ביותר, ועל סמך אלה ישדך לך את המלבוש המושלם עבורך; כזה אשר בו תרגישי פשוט עצמך.
הקולקציה עשירה מאוד ומתאפיינת במנעד רחב – בין מהודר יותר למהודר פחות, בין רשמי ומחויט לצעיר וסקסי. המבחר המוצע מאפשר לכל אישה לאתר את הבגד שיקלע במדויק לטעמה. כל הפריטים מעוצבים בגזרות מחמיאות ומחטבות, הניתנות להתאמה מדויקת על פי מבנה הגוף; רבים מהם אף ניתנים להתאמה למידות גדולות ולכללי המסורת של לבוש צנוע. כל קולקציה מיוצרת בכמויות קטנות ואקסקלוסיביות עם שמירה על נדירות הפריטים, המשווקים מחוץ לסטודיו בחנויות בוטיק ספורות בלבד ובחו״ל.

.המעצב יהונתן ברוש מזמין אתכן להתחדש ולהתרשם מהעיצובים השונים שלו, ובעיקר גם ליהנות ממגוון רחב של סגנונות מיוחדים.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.